Linka celna do naczepy- zabezpiecz swój ładunek!

0
1841

Szykuje Ci się spory transport zagraniczny? Nie zapomnij zabezpieczyć swojego ładunku linką celną!

Linka celna to splot drutów stalowych, które razem tworzą naprawdę mocną i wytrzymałą linę. Jest to zatem niedrogi, a zarazem najlepszy sposób na zabezpieczenie przewożonego towaru. Zastosowanie takiej linki celnej, daje gwarancję odbiorcy o nienaruszalności towaru i dostarczeniu go w takim stanie, w jakim go zamówiono.

Linka celna, którą zamiennie można nazywać plombą zabezpieczającą, pozwala na kontrolowanie przewożonego towaru oraz całej naczepy. Każdorazowe jej uszkodzenie bądź zerwanie może sugerować, że ktoś niepowołany próbował wpłynąć na przewożony ładunek. Lina zabezpiecza także towar przed kradzieżą bądź wtargnięciem do przyczepy osób niepożądanych, na przykład imigrantów. Dodatkowo plomba pozwala na płynną jazdę, gdyż nie trzeba zmagać się ze spadającą plandeką, która najczęściej jest mocowana za jej pomocą do przyczepy tira. Linka celna poradzi sobie w każdych warunkach i nie dopuści do odczepienia się plandeki czy wypadnięcia towaru.

Plombę zabezpieczającą stosuje się również w przypadku przewożenia kontenerów, pojemników czy bębnów wypełnionych substancjami chemicznymi. Dzięki zabezpieczeniu linowemu, mamy gwarancję, że chemikalia (bądź inne tworzywa) w bezpieczny sposób zostaną dostarczone do klienta.

Linka celna nie tylko zabezpieczy towar przed wypadnięciem czy uszkodzeniem. Linka pozwoli na stabilność przewożonego ładunku w czasie jazdy (warto zatem zainwestować i kupić np. 4x linka celna czy 2x linki celne, które z pewnością szybko znajdą swoje miejsce). Jako naprawdę wytrzymały materiał, pozwala na łatwe przetransportowanie towaru z punktu A do punktu B. Jest to tani sposób na bezpieczny transport!

[Głosów:2    Średnia:4/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ