Metamorfoza auta- przyciemniane szyby, zmiana koloru

0
1036
Metamorfoza auta- przyciemniane szyby, zmiana koloru

Branża motoryzacyjna zmienia się intensywnie z każdym rokiem. Tak jak i na każdej płaszczyźnie, w motoryzacji wprowadzane są nowości technologiczne a także i stylistyczne, dzięki którym współczesne samochody nie tylko są bardziej wydajne i wytrzymałe, ale także i designerskie.

Zmiana koloru samochodu i ochrona lakieru

W sytuacji, gdy lakier w naszym ulubionym aucie nie wygląda tak jak kilka lat temu, możemy w dosyć szybki sposób sprawić, że będzie prezentował się jak nowy! Od kilku sezonów zauważyć można, że coraz większym zainteresowaniem cieszy się oklejanie samochodów. Zmiana koloru auta, w taki sposób, to nie tylko zmiana estetyki samochodu, ale i ochrona przed blaknięciem i zniszczeniem lakieru. Folia 3m, jaka jest zazwyczaj stosowana do oklejania karoserii jest plastyczna. Można ją tym samym kształtować na powierzchnia samochodu. Najlepsza folia 3m montowana przez doświadczonych fachowców po położeniu nadaje nawet staremu już samochodowi całkiem nowego oblicza. Położona precyzyjnie tworzy jednolitą, gładką powierzchnię, na której niewidoczne są łączenia.

Decydując się na oklejanie samochodu folią do wyboru mamy bogatą ofertę kolorystyczną. Spotkać można folie, które są: metaliczne, matowe, chromowane czy strukturalne. Skoro jesteśmy zadowoleni ze swojego auta nie musimy go zmieniać, wystarczy folia, która nada mu całkiem innego charakteru!

Przyciemniane szyby – dlaczego warto?

Jeszcze kilkanaście lat temu przyciemniane szyby aut kojarzone były z osobami, które chciały pozostać z różnych względów niewidoczne. Dziś usługę ta wykonuje się z zupełnie innych pobudek. Przyciemniana szyba ma właściwości termoizolacyjne, co docenić możne szczególnie latem i zimą. W sytuacji, gdy jest na zewnątrz gorąco, przyciemniana szyba sprawia, że wnętrze tak szybko nie ogrzewa się. Zimą oklejone szyby sprawiają, że jest cieplej. Folia chroni także przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zalety oklejania doceniają więc nie tylko osoby, które w samochodzie spędzają dużo czasu, ale także i rodziny z dziećmi. Przyciemniona szyba nie tylko daje nam nieco prywatności, ale i chroni przed rażącymi promieniami słońca.

Ile kosztuje przyciemnianie szyb?

Przyciemnianie szyb cena może być różna i w dużej mierze uzależniona przed wszystkim od rodzaju usługi. Do podstawowych zaliczyć możemy: metodę piecową i oklejanie folią. Metoda piecowa daje trwały efekt, jednak jej koszt nie należy do najniższych. Z całą pewnością sposobem, który jest bardziej popularny, jest oklejanie ich.

Przyciemnianie szyb cena uzależniona jest także od tego jakiej wielkości są szyby, ile ich chcemy okleić a także jaka folia zostanie do tego użyta. Zazwyczaj jednak koszt jest niższy prawie o połowę ,niż ma to miejsce w przypadku metody piecowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ