Najtańszy kurier dla Twojego sklepu internetowego

0
981

Zakładasz sklep internetowy lub sprzedaż na Allegro czy Facebooku i szukasz taniego kuriera do regularnej wysyłki paczek do klientów? Zastanawiasz się, z którą firmą kurierską najlepiej podjąć współpracę? Skorzystaj z epaka.pl! Dlaczego warto nadawać paczki za pośrednictwem tego operatora?

Epaka.pl – wszystkie przesyłki w jednym miejscu!

Epaka.pl oferuje najbardziej elastyczną ofertę w zakresie przesyłek pocztowych, kurierskich i paczkomatowych na rynku. Za pośrednictwem serwisu skorzystasz z propozycji niemalże wszystkich renomowanych firm świadczących usługi logistyczne – od Pocztexu, przez DPD, DHL, UPS, FedEX, Meest i Geis, aż po paczkomaty InPost czy Paczkę w Ruchu. Możesz zaoferować swoim klientom prawdziwą wolność wyboru sposobu dostawy i nie musisz ograniczać się do jednej czy dwóch firm kurierskich. Masz też możliwość łatwej obserwacji tego, które sposoby dostaw wybierane są przez Twoich klientów najczęściej. Ponadto, z epaka.pl otrzymasz darmowe materiały do pakowania przesyłek!

W epaka.pl nadasz paczki różnego rodzaju. Operator logistyczny oferuje zarówno przesyłki krajowe, jak i międzynarodowe. Platforma umożliwia nadawanie paczek o różnych gabarytach, ekspresowych, za pobraniem, ubezpieczonych, z zadeklarowaną zawartością czy do rąk własnych. Serwis współpracuje z firmami dostarczającymi paczki w sposób tradycyjny, do domów, a także nowoczesny – do paczkomatów oraz innych punktów odbioru, takich jak m.in. sklepy Żabka czy kioski Ruchu. Platforma daje Ci dostęp do wszystkich opcji dostawy proponowanych w polskim e-commerce!

Wygoda, elastyczność i konkurencyjne ceny

Korzystając z epaka.pl, nie musisz od razu decydować się na abonament. Możesz najpierw sprawdzić, jaką liczbę przesyłek będziesz nadawać w ciągu miesiąca i jakiego rodzaju paczki będą wśród nich przeważać. Wciąż będziesz płacić niskie ceny, porównywalne do tych, które oferowane są przez firmy kurierskie w planach abonamentowych dla e-commerce – epaka.pl to najtańszy kurier na rynku! Brak długoterminowej umowy nie zablokuje Ci możliwości pobrania faktury za usługi. Ponadto, nawet jako klient indywidualny będziesz mógł zaimportować do systemu zamówienia z PrestaShop, Shoplo, Magneto, IStore i innych systemów e-commerce, redukując czas nadawania paczek do minimum.

Po przetestowaniu platformy (a także Twojego e-biznesu) będziesz mógł zgłosić do epaka.pl chęć podjęcia długoterminowej współpracy. Na podstawie historycznych danych z panelu klienta, operator samodzielnie oceni Twoje potrzeby i zaproponuje Ci najlepiej dopasowany do nich plan abonamentowy. Nie musisz już szacować liczby przesyłek czy prognozowanego wzrostu sprzedaży – epaka.pl współpracuje z wieloma podobnymi przedsiębiorcami i możesz być pewien, że otrzymasz od niej najlepszą i najtańszą ofertę obsługi logistycznej paczek dla Twojego e-commerce. Korzystne warunki współpracy z epaka.pl doceniło już ponad 5000 sprzedawców!

Epaka.pl to najtańszy kurier dla Twojego e-biznesu. Platforma oferuje tanie przesyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe wszystkich znanych. Serwis proponuje także łatwe importowanie danych z platform sprzedażowych, darmowe materiały do pakowania przesyłek i elastyczne plany abonamentowe dla stałych klientów. Przekonaj się, że epaka.pl to najlepszy partner dla Twojego biznesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ