Serpentynity EP500 – seria dodatków do silników z nanocząsteczkami ceramiki

0
470
Serpentynit do silnika

Zapewnienie odpowiedniej ochrony silnikowi zdecydowanie wpływa na jego długowieczność i ogólną poprawę sprawności i wydajności. Dlatego powinniśmy przywiązywać szczególną uwagę, do jakich środków używamy.  Należy wybierać preparaty najwyższej jakości, posiadające precyzyjnie dobrany skład – takie właśnie produkty oferuje marka Mihel. Przedstawiamy Ci innowacyjne dodatki EP500 z serpentynitem, które posiadają doskonałe właściwości pozwalające chronić jednostkę napędową przed szkodliwymi czynnikami. 

Dodatki do silników – popraw komfort jazdy i zapewnij maksymalną ochronę

Dodatki EP500 Mihel to innowacyjne produkty stanowiące nowość na rynku motoryzacyjnym. Są to preparaty stworzone przy wykorzystaniu nanotechnologii, czyli nauki zajmującej się badaniem struktur na poziomie pojedynczych atomów oraz cząsteczek w celu kontrolowania ich ukształtowania już na poziomie cząsteczkowym. Wykorzystując właściwości ceramiki, udało nam się stworzyć preparaty o doskonałych właściwościach redukujących tarcie przeznaczone do skrzyni biegów, silnika czy układów wspomagania wzbogacone o nanocząsteczki serpentynitu, które zapewniają doskonałe właściwości regenerujące i zabezpieczają metalowe powierzchni przed zużyciem. 

Dzięki powstawaniu wytrzymałej ceramiczno-metalowej powłoki o świetnych właściwościach przewodności cieplnej dochodzi do uzupełniania ubytków i niedoskonałości powstałych na powierzchni elementów narażonych na szczególne tarcie. Zwiększa się przez to skuteczność środków smarnych, co przekłada się na lepszą ochronę jednostek napędowych.

Serpentenit EP500 – dodatki do układów sterowania

Serpentynity EP500 Mihel to preparaty zyskujące coraz większy rozgłos w świecie motoryzacyjnym i zbierające doskonałe recenzje zarówno wśród kierowców, jak i mechaników. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, ponieważ potwierdzają ją liczne badania i przeprowadzane testy. W naszej ofercie znajdziesz także dodatki z serpentynitem:

  • do automatycznej skrzyni biegów, 
  • do manualnej skrzyni biegów,
  • do oleju z silnikiem Diesla,
  • do silników Diesla w samochodach sportowych, 
  • do silników benzynowych w samochodach klasycznych, 
  • do silników benzynowych,
  • do układów wspomagania, 

Jeżeli szukasz sposobu na zapewnienie swojemu silnikowi maksymalnej ochrony, nie zwlekaj i odwiedź naszą stronę internetową – https://mihel.pl/. Jesteśmy pewni, że znajdziesz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom i spełniający zalecenia producenta samochodu. Wybierz preparaty najwyższej jakości gwarantujące skuteczność – postaw na serpentynity Mihel.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ