Myjnia parowa Szczecin

0
1537
myjnia parowa Szczecin

Tematem który dzisiaj poruszymy będą myjnie parowe w Szczecinie. Samochód to jeden z najważniejszych elementów w życiu każdego z nas. Trudno więc się dziwić, że staramy się o niego dbać regularnie. Zwłaszcza że dla wielu osób, samochód jest czymś znacznie więcej niż tylko narzędziem. Jest miłością. Trudno więc się dziwić, że taka podstawowa kwestia jak umycie pojazdu, potrafi wielu osobom spędzić sen z powiek. Jednym z ciekawszych tematów są myjnie parowe. Głównie dlatego, że na ten moment myjnie parowe nie są bardzo popularne w Polsce. W porównaniu przynajmniej z myjniami ręcznymi, automatycznymi i bezdotykowymi. Aczkolwiek myjnie parowe wcale nie są takie złe. Z roku na rok zdobywają coraz większą popularność.

myjnia parowa SzczecinZanim jednak przejdziemy do dalszej analizy tematu, warto byłoby się zastanowić nad tym,jak działają myjnie parowe. Myjnie parowe to nowa alternatywa dla myjni bezdotykowych, myjni ręcznych i innych „tradycyjnych” myjni samochodowych. Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem. Podczas mycia praktycznie nie są generowane żadne ścieki, nie potrzebujemy pozwoleń ani instalacji typowych dla myjni ręcznych, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę, oszczędzamy środki chemiczne, jesteśmy ekologiczni.

Podstawowym plusem mycia parowego jest to, że może dostać się do naprawdę wielu różnych miejsc. Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Parą umyć można również silnik, gdyż sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. W porównaniu z myjniami bezdotykowymi, myjniami automatycznymi lub ręcznymi robi to naprawdę spore wrażenie. Niestety jednym z podstawowych problemów związanych z myjniami parowymi jest to, że są one (jak łatwo się zresztą domyślić), droższe od swoich zwykłych odpowiedników. Jednak warto przy tym zwrócić uwagę, że myjnie parowe są również o wiele lepsze od standardowych myjni. Tak więc to w naszej gestii pozostaje decyzja o tym czy zdecydujemy się na droższą, ale również lepszą myjnie parową czy zostaniemy przy tańszych odpowiednikach. Co do samego wyboru myjni parowej w Szczecinie. Najlepszym wyborem dla was będzie zapoznać się z opiniami znajomych oraz ludzi w Internecie na temat konkretnych myjni. Wtedy będziecie wiedzieli na co się piszecie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ