Pasy klinowe kupisz przez internet!

0
2179
Pasy klinowe kupisz przez internet!

Nasza firma powstała w 2005 roku w Augustowie i od jej początków za najważniejszy cel stawiamy szeroką ofertę oraz pełne zadowolenie naszych klientów. W trakcie tych wszystkich lat działalności zdobyliśmy bogate kontakty i współpracujemy z wieloma znanymi producentami oraz dystrybutorami narzędzi, oraz części zamiennych do popularnych maszyn i urządzeń przemysłowych. Firma Akcesoria CNC jest doskonale znanym przedsiębiorstwem wszystkim osobom zainteresowanym tą branżą.

Zdjęcie 5

Od kilku lat prowadzimy także sklep internetowy, w którym prezentujemy naszym klientom ofertę firmy. W jej skład wchodzi ponad 200 tysięcy pozycji produktowych, którymi dysponujemy od ręki. W stałej sprzedaży mamy produkty znanych i niezwykle cenionych firm m.in. INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL oraz wielu innych producentów. W naszej pracy stawiamy na uczciwe warunki oraz najwyższą jakość obsługi. Ważnym aspektem naszej firmy jest też uniwersalność naszego asortymentu. W ofercie znajdziesz pasy klinowe https://www.ebmia.pl/pasy-klinowe-kola-pasowe-pasy-klinowe-c-196_479_480.html urządzenia i elementy automatyki, przekładnie, sprzęgła, silniki elektryczne, elementy sterowania numerycznego CNC, profile aluminiowe oraz różnego rodzaju części zamienne do maszyn liniowych wykorzystywanych w dużych firmach produkcyjnych.

Zdjęcie 6

Z naszej oferty skorzystało dotychczas ponad 20 tysięcy klientów i każda transakcja zakończyła się powodzeniem. Nie bez znaczenia jest też nasz doświadczony dział obsługi klienta, który doradza i pomaga w wyborze odpowiednich rozwiązań i części zamiennych. Stawiamy na najwyższą jakość, więc nie znajdziesz w naszej ofercie tanich i niewiele wartych produktów. W skład niej wchodzą także kable i przewody, samodzielnie wykonywane sterowniki numeryczne, łożyska, narzędzia, oprawki narzędziowe, wiertła, narzynki, gwintowniki oraz wszelkiego rodzaju nakrętki, śruby i wkręty.

Zdjęcie 9

Nasi klienci cenią w naszej firmie profesjonalną obsługę oraz niezwykle proste i przejrzyste podejście do interesów. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zamówić niespotykane części wprost od producenta. Zapewniamy stałą dostępność naszych produktów, przez co czas oczekiwania na zakupiony towar skracany jest do minimum. Niezwykle ważne jest to w przypadku firm produkcyjnych, które nie mogą sobie pozwolić na przestoje w pracy maszyn. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą oraz stałą współpracą, to zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego https://www.ebmia.pl oraz do kontaktu z naszym doświadczonym biurem obsługi klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób elastyczny i indywidualny. Zapraszamy serdecznie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ