Praca w salonie aut premium

0
1569

Praca w BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/) jest na wyciągnięcie ręki! Chcesz stać się częścią znanej oraz bardzo cenionej na całym świecie marki z wieloletnim doświadczeniem na rynku? Jesteś osobą nastawioną na sukces, która pragnie wziąć szczęście w swoje ręce i rozpocząć wymarzoną karierę zawodową? Nie zwlekaj, już teraz wyślij CV oraz list motywacyjny i aplikuj na wybrane przez siebie stanowiska oferowane przez Bawaria Motors.

Od wielu lat to właśnie BMW jest niekwestionowanym liderem w branży motoryzacyjnej. Sieć w naszym kraju tworzona jest przez trzydziestu sześciu Dealerów, którzy zatrudniają przeszło dwa tysiące osób. Tworzymy historię, która łączy w sobie sportowy charakter samochodów z wyjątkową elegancją oraz nowoczesnym designem. Samochody, które oferujemy, gwarantują najwyższy komfort jazdy i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom nie tylko naszych klientów, ale także osób poszukujących wymarzonej pracy związanej z branżą motoryzacyjną, oferujemy liczne stanowiska pracy, takie jak: product genius, technik, doradca do spraw sprzedaży samochodów, kierownik działu sprzedaży, doradca serwisowy, doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów. Jesteśmy otwarci na potrzeby młodych i ambitnych osób, które chcą rozpocząć karierę w naszej firmie. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, liczne premie, szkolenia, a także miłą atmosferę.

Poszukujemy osób, które są nastawione na sukces i nie boją się wyzwań. Zależy nam na znalezieniu ludzi odznaczających się wysoką kulturą osobistą, znających język angielski minimum na poziomie średnio zaawansowanym, posiadających prawo jazdy kategorii B. Cechy, które cenimy, to: sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, szybkość uczenia się. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnych stanowiskach.

Proponowane przez nas oferty pracy dotyczą takich miast, jak: Poznań, Szczecin, Kraków, Łódź, Kielce, Wrocław, Bydgoszcz, Gdynia, Warszawa czy Katowice. Wierzymy, że to właśnie Ty jesteś osobą, która powinna do nas dołączyć i wnieść powiew świeżości do tworzonego przez nas zespołu. Nie zwlekaj, już dzisiaj złóż aplikację na interesujące Cię stanowisko. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta spotka się z Twoim uznaniem i otworzy drzwi do dalszej kariery w branży motoryzacyjnej. Połącz pasję, rozwój oraz pracę i czerp satysfakcję każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu uzyskania bliższych informacji na temat pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ