serwis audi Olsztyn

0
1278
serwis audi Olsztyn

Serwis Audi w Olsztynie mieści się przy ul. Rataja 15, w dogodnym dla klientów Olsztyna i okolic miejscu. Serwis specjalizuje się w sprzedaży nowych i używanych samochód marki audi oraz oryginalnych części. Oferuje też wiele dodatkowych usług przy przyjaznej i kulturalnej obsłudze.
Dostępność

Serwis Audi Olsztyn jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do godziny 14.00. Są to godziny dostosowane do potrzeb klientów salonu. Ponadto w razie konieczności można skontaktować się telefonicznie.
Strona internetowa Salonu Audi jest profesjonalnie prowadzona oraz na bieżąco aktualizowana, dzięki temu zainteresowani klienci zawsze znajdą potrzebne dla siebie informacje i komunikaty.

Sprzedaż samochodów

W salonie można zapoznać się z wszystkimi, dostępnymi, modelami audi. Katalog możliwości jest niezwykle szeroki i stwarza doskonałą możliwość doboru odpowiedniego samochodu do swoich potrzeb. Doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania.
Równolegle prowadzona jest sprzedaż w Serwisie Audi Olsztyn samochodów używanych tej marki.

serwis audi Olsztyn

Serwis

Serwis Audi Olsztyn posiada doskonale zorganizowany serwis, który wykonuje także przeglądy techniczne auta oraz zajmuje się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.
W Serwisie Audi pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają ogromne, wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Na bieżąco też aktualizują swoją wiedzę teoretyczną by jak najmniej być zaskoczonym przy naprawie samochodu.
Ponadto stanowiska serwisowe są dobrze wyposażone, w odpowiedni sprzęt umożliwiający sprawne sprawdzenie i ewentualna naprawę samochodu.

Sprzedaż części i akcesoria

W salonie można dokonać zakupu oryginalnych części audi oraz wszelkich możliwych akcesoria. Akcesoria służą przede wszystkim by poprawić komfort jazdy samochodem oraz jego funkcjonalność. Do nich można zaliczyć: radio samochodowe, system nagłośnienia wnętrza, zestaw do telefonu komórkowego. W serwisie istnieje możliwość montażu zakupionych części oraz wyposażenia w akcesoria.

Usługi dodatkowe

Serwis Audi Olsztyn dla swoich klientów oferuje szeroki wachlarz dodatkowych usług, które mogą być niezwykle pomocne i oszczędzające czas. Do nich z pewnością zalicza się myjnia samochodowa, możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy czy pomoc drogową 24 – godzinną przy pomocy specjalistycznego sprzętu.
Należy zaznaczyć, że usługa myjni samochodowej obejmuje: mycie, woskowanie, polerowanie karoserii oraz czyszczenie wnętrza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ