Wynajem aut – nie tylko krótkoterminowo

0
937
Wynajem aut – nie tylko krótkoterminowo

Wypożyczenie samochodu najczęściej kojarzymy z usługą wynajmu krótkoterminowego. W tym przypadku pojazd udostępniany jest zazwyczaj na kilka dni. Wypożyczalnie samochodowe mogą jednak zaproponować swoim klientom także wynajem na średnie oraz na dłuższe terminy – także na bardzo korzystnych warunkach!

Wynajem samochodu to często atrakcyjna alternatywa dla jego zakupienia czy też leasingu dla firm. Również usługę taką wybierają klienci indywidualni, którzy potrzebują skorzystać z samochodu, na przykład podczas wakacji. W takich przypadkach można bez problemu wynająć różne pojazdy i zapłacić za to niewiele.

Wypożyczalnie oferują wynajem na różne okresy

Gdy potrzebny jest wynajem aut Warszawa jest jednym z tych miast, gdzie można skorzystać z usług nie tylko krótkoterminowo, ale również można wypożyczyć samochód nawet na okres do 2 lat.

Wynajem samochodów dzieli się zatem najczęściej na dwie kategorie:

  • wynajem krótkoterminowy – od 1 dnia do 1 miesiąca
  • wynajem długoterminowy – od 1 miesiąca do 24 miesięcy

Wynajem krótkoterminowy najczęściej wybierany jest wtedy, gdy konieczne jest uzyskanie szybkiego dostępu do auta na wyznaczony z góry czas. Taka oferta wzbudza największe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych, na przykład na wakacje. Także wybierają ją klienci biznesowi, przykładowo podczas wyjazdów do innych miast, w tym też do Warszawy.

Z kolei wynajem długoterminowy najczęściej wybierany jest przez firmy. Wówczas stanowi on alternatywną propozycję dla innych propozycji w ramach finansowania samochodu – leasingu, kredytu.

Czy wynajem długoterminowy to dobry wybór?

To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców, którzy chcieliby zacząć korzystać z komfortowych, nowoczesnych pojazdów w swojej firmie. Jaka jest odpowiedź?

Generalnie, długoterminowy wynajem samochodów to bardzo atrakcyjny wybór dla firm, które chcą pozyskać odpowiednią flotę bez konieczności wykładania na ten cel wysokich sum. Dużym plusem jest tutaj możliwość wyboru różnych typów pojazdów oraz łatwa płatność za wynajem na podstawie faktur zbiorczych. Ceny zaczynają się od około 1000 złotych miesięcznie!

Firma nie musi wtedy kupować także ubezpieczeń, wykonywać serwisów, a także zajmować się ewentualną likwidacją szkód – wszystko robi wypożyczalnia. Zatem taka propozycja intryguje zarówno małe firmy, jak również te większe, które nie chcą przeznaczać na pozyskanie pojazdów sporych sum.

W internecie można już teraz sprawdzić dokładne oferty obejmujące długoterminowy wynajem aut Warszawa ma najwięcej firm zajmujących się świadczeniem takich właśnie usług dla klientów biznesowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

Motoryzacja to moje życie! Od lat interesuje się samochodami, a od kilku ścigam się w amatorskich rajdach moją poczciwą czerwoną strzałą ;-)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ